Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu … Gogol

Duben, za kamna vlezem

Americká sněmovna reprezentantů po půl roce nám nepochopitelných mocenských her schválila tolik potřebných a pro přežití bojující Ukrajiny rozhodujících šedesát mega doláčů. Vypadá to, že část republikánů přišla k rozumu a vzepřela se vůli svého psychopatického lídra Trumpa. Spíš si ale myslím, že jde o hru s nenulovým součtem. Někteří republikáni prostě vyčenžovali s demokraty pomoc Ukrajině za hladké schválení několika miliard dolarů pro Izrael a na řešení humanitární katastrofy v Gaze. Rád bych také věřil tomu, že ukončení blokace pomoci Ukrajině v kongresu pomohly emotivní i věcné přímluvy premiéra Fiala a prezidenta Pavel a pozitivní příklad české muniční iniciativy, kterou nastartoval stát velikosti Jižní Karolíny.

Po třiceti letech vztahu a sedmi letech manželství se rozešli Andrej Bureš s Monikou Babišovou. Notorický lhář, který už dávno uvěřil tomu, že je pan Čistý a spasitel občanů Česka, se zamiloval do sexy mozku Aleny Schillerové nebo do sexy zadku Agáty Hanychové, která je teď pro domácí miliardáře opět volná, bulvár hovoří nejasně. Zdroje blízké opoziční stínové vládě mluví o tom, že šťastní Andrej s Alenkou adoptují Havlíčka nebo Juchelkou. Záleží na tom, který z nich bude servilnější. Na míře zklamání a rozhořčení Moniky bude záviset, zda prostý miliardář od vedle skončí v teplácích či nikoliv. Za víc než třicet let zná všechny taje a podvody Babišova podnikání a manipulace a lži v jeho politické kariéře. Mezitím Babiš vsadil na Ficovu rétoriku a jako vrchní mírotvůrce dělá z Fialy, Pavla, Lipavského, Černochové a spol. válečné štváče, kteří touží rozpoutat třetí světovou. Být Pinokiem, klepe Babišův nos na vrata do Kremlu.

Ke všemu v Jabku i jinde po Česku nasněžilo a to ve chvíli, kdy si autor těchto řádků pořídil inspirován Carie Bradshow další sportovní boty na léto. Může za to Fialova zkorumpovaná vláda.

Oceláři do toho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 3 =