Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu … Gogol

Nahé Československo

Po tísnivých zprávách o válce na Ukrajině, kterou se psychopatický vrah Putin rozhodl ovládnout za cenu stovek tisíců zmařených životů na obou stranách, stovek zničených měst a obcí, ze kterých už prakticky zbyly jen názvy, po zprávách o válce v Gaze, která se pomalu mění z boje o přežití státu Izrael v humanitární katastrofu a hladomor gazánských Palestinců, po dalších „jobovkách“, se na Seznamu, konkrétně na webu Onlyu.cz, konečně objevila zpráva, které mě upřímně pobavila a zvedla mi náladu.

Zatímco Česká televize ve snaze o vyšší sledovanost vsadila na veselou obezitu vysíláním populární show Peče celá země a Prima okamžitě navázala dalším útokem na rizika kardiovaskulárních onemocnění pořadem Česko na grilu, Babišova televize Óčko se vydává zcela opačnou cestou. Do Česka přivádí britskou show Naked Attraction, kterou už údajně stanici vysílá v originále, pod názvem Nahá seznamka, v níž si partneři vybírají své protějšky podle zcela odhalených těl. Castingy byly zahájeny koncem března. Šest nahých uchazečů o vztah stojících ve speciálních boxech s roletou je postupně od zdola nahoru odhalováno jedné osobě z šestky opačného pohlaví, která je v tuto chvíli oblečená a spolu s komentátory hodnotí odtajněné proporce. V první fázi je odhalena postava od chodidel po pupek, pak po krk, ve následně celá. Pravidla mi nejsou zcela jasné, neboť jsem za účelem sepsání článku shlédl pouze ukázku jednoho dílu na youtube v angličtině. Vzhledem k mé „turistické“ úrovni tohoto jazyka jsem spíš vnímal komunikaci moderátorů a osoby chtivé po seznámení skrze jejich gesta, smích či ukazovaní prstem na výstavku pindíků či vyholených pipinek a různě tvarovaných zadnic, neboť se naháči v boxech otáčeli jak placki na blaše. Když se podařilo ženu a muže spárovat, to znamená, že si v odhalovačce vybrali jeden druhého, dotyční odešli kamsi „do ráje“. Aby pak ve finále při večeři v luxusní restauraci zjistili, že žádný z nich nezná, co je to příbor, neboť součet jejích IQ ledva překračuje stovku, jinak by se do této povedené show nemohli za normálních okolností přihlásit. Majitel TV Óčko tak opět trumfne všechnu svou konkurenci.

Proslýchá se, že prvních dvanáct nahých dobrovolníků vybral Babiš z poslanců vlastního hnutí ANO, aby tak stranu přiblížil mladým voličům. Tipuji, že „do ráje“ odejdou nazí Schillerová s Juchelkou. Vzhledem k tomu, že Óčko je československé, druhé kolo bude patřit Ficovi a straně SMER.

Show Nahá seznamka budou moderovat Marek Eben a Dara Rolins.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × four =