Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu … Gogol

Nejstarší národ na světě

V pátek přišly Novinky. cz s článkem „Ježíš byl Slovák“. Zmíněný „zpravodajský“ web už nějakou dobu neberu vážně, ovšem v tomto případě nejde o žert. Občanské hnutí Slovenská národná rada obrodienia (SNRO) to myslí zcela vážně. Dokonce poslala všem učitelům na Slovensku pozvánku na vzdělávací seminář, kde je tato teze uvedena v programu, a to v bloku Slovenské křesťanství tisíc roků před Vatikánským zfalšovaným křesťanstvem.

Na stránkách SNRO se nacházejí další informace, které mi jako amatérskému historikovi doposud unikaly. Cituji „Je geneticky dokázané, že my Slováci sme najstaršie pôvodné autochtónne obyvateľstvo v Európe. Viac ako 95 % Slovákov, sme potomkovia predkov, ktorí na Slovensku žili už pred 8000 rokmi.“ Anebo „Z genetického hľadiska vyplýva, že Slovenčina – presnejšie pôvodná Staroslovienčina – je najstarší jazyk v Európe. Zo slovenčiny vznikli ďalšie jazyky Slovanov a aj ostatnej bielej rasy ako nemčina, angličtina, taliančina, španielčina. Naša genetika je potenciálne najkvalitnejšia na Zemi v post-potopnej dobe.“ Experti SRNO dále hovoří, že „Pozrite na Západnú civilizáciu, ktorá odmietla „myslenie“ a „Ducha“ našich predkov Slovenov (Slovienov), ako len za cca 500 rokov totálne zdegenerovali. Myslenie, teda aj používaný jazyk, a aj genetika sú priamo a navzájom medzi sebou závislé! Preto si myslíme, že my Slováci, sme predurčení, aby sme zahájili „duchovnú“ a morálnu likvidáciu Západnej civilizácie. My Slováci sme po „morálnej“ stránke myslenia a teda budovania života už možno posledná záchrana pred „sebazničením“ všetkých ostatných rás na tejto planéte.“

Slzy mi při četbě závěrů slovenských genetiků ze SRNO vyhrkly do očí. Jak jsem jen mohl být tak slepý. Teď už plně chápu kroky pana premiéra Roberta Fica. V duchu hesla SRNO „Súčasná demokracia Západného typu je žiaľ totálny omyl.“ chce zachránit minimálně Evropu ve spolupráci s Ruskem před totální degenerací. Mohu jen děkovat Nejvyššímu Slovákovi, že mužská genetická linie rodu Sagitarius zapustila kořeny na Slovensku. Seminář pro slovenské učitele se koná 26. března v Ružomberoku. Kufr už mám sbalený.

A to jsem si ještě do pátku myslel, že pánbůh je Polák…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − 7 =