Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu … Gogol
Rubriky

Filcka Fico

Filcka je lidové označení pro veš muňku, bezkřídlý druh hmyzu žijící v ochlupení genitálií a v řitní oblasti. V přeneseném významu jde o podlého bezcharakterního člověka. Fico je premiér Slovenska, členské země NATO a EU, jinak ovšem proruská veš a bezcharakterní populista, který by nejraději žil v řitní oblasti vraha Putina.

Fico, jemuž Miloš Zeman udělil Řád Bílého lva, dělá vše proto, aby do této oblasti zatáhl celou zemi včetně stovek tisíců liberálně a demokraticky smýšlejících Slováků. V sobotu, v den druhého výročí napadení svobodné suverénní Ukrajiny ruskými zločineckými agresory pronesl projev, aby cituji: „povedal aj niečo iné ako povinnú reč, ktorú odo mňa očakávajú liberálne médiá, ale aj niektorí západní politici.“ To se mu skutečně podařilo. Bez uzardění pronesl mimo jiné, že „Západ nemůže přiznat, že strategie využít konfliktu na Ukrajině ke zničení Ruska nefunguje“, že „Tato válka začala již v roce 2014 běsněním ukrajinských neonacistů“, eventuálně „Neuznávám argumenty, že Ukrajina musí dále bojovat, aby mohla dohodnout spravedlivější mír, to říkají ti, kteří ztrácejí argumenty pro pokračování války.“ Prohlásil rovněž, Evropa podporuje vzájemné zabíjení Slovanů. Putin si musel blahem cvrknout do trenek při slovech člověka, který znásilnil slovenskou justici jen proto, aby on a jeho kamarádi mafiáni nemuseli do basy. Ficův proruský projev u mě málem vyvolal dávící reflex.

Popravdě nevím, k čemu je dobré udržovat při životě alianci V4, která nutí prozápadní Česko a Polsko spolupracovat s putinovskými kolaboranty Ficem a Orbánem.

Bohužel, v Čapím hnízdě číhá další slovenská filcka, která je schopna kolaborovat s kýmkoliv, jen proto, aby ovládla Česko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 2 =