Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu … Gogol
Rubriky

Volte mír. Volte Babiše.

Za nový slogan na billboardech bych měl prostému miliardáři od vedle poděkovat. Vrátil mě na okamžik do šťastného dětství, kdy jsem s pionýrským šátkem kolem krku pochodoval v prvomájovém průvodu a třepotal mávátkem. Pro malého kluka byl socialistický svět barevný a krásný. Babiš mě téměř dojal.

Použitím stalinistického hesla v roce 2023 s cílem udělat ze soupeře o prezidentský post válečného štváče podobného „odporným imperialistům“ je důkazem arcilhářova zoufalství a jeho podlosti. Jen málo lidí se dokáže podkopat pod vlastní morální dno. Babišovi se to podařilo. V době, kdy zločinec Putin hrozí světu použitím jaderných zbraní, děsit důchodce a malé děti zatažením Česka do války je nanejvýš odpudivé. Samozvaný diplomat s telefonem na Pána Boha chce dojednávat mír s vrahem z Kremlu, a přitom se bojí moderátora České televize Řezníčka, jehož pozvání do prezidentské debaty zbaběle odmítnul. I krysa, ke které je Babiš karikaturisty připodobňován, má víc odvahy než kreatura z Čapáku. Dotyční hlodavci by měli protestovat.

Nepochybuji o tom, že Babišův marketér „Mára“ chystá na Petra Pavla ještě větší zákeřnou podlost. Kdo jiný by ji měl s klidem ustát než generál a bývalý příslušník speciálních sil. Ještě to musíme týden vydržet, než poražený uplakánek pronese další trapný výlev ublíženosti.

Stejně jako princové Jaromír a Jaroslav v pohádce Třetí princ chci opět pocházet ze Země lva, nikoliv krysy či prasete.

1 komentář u Volte mír. Volte Babiše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen + 16 =