Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu … Gogol
Rubriky

Co na to občan?

Frustrovaný človíček, který při chůzi máchá jen levou rukou, drží celý svět v šachu. Pomyšlení, že patrně všichni vyhlížíme z oken a kontrolujeme, zda za kopcem nevyrostl atomový hřib nebo že umrzáme v nové evropské době ledové, mu zřejmě dělá náramně dobře.

Možná u toho masturbuje na zlatem obloženém hajzlíku nebo se prochází tam a zpět pozlacenými dveřmi většími než vrata do korunní síně ve Hře o trůny. Do jeho choré hlavy nikdo nevidí. Pravdou je, že ani Hitler neměl takovou moc, neboť neměl k dispozici jaderný arzenál. Paradoxně, a to je humor černější než Babišovo svědomí, ani jeho skoro jmenovec Stalin nebyl světu tak nebezpečný, neboť vraždil téměř výhradně vlastní občany. Putin už prohrál politicky i morálně a všichni doufáme, že prohraje i vojensky. Věříme, že jeho okolí nechce spáchat kolektivní sebevraždu a zničit kvůli pomatené mysli svého vůdce život na Zemi. I kdyby sovětští pohrobci použili na ukrajinskou armádu osvobozující část vlastní uloupené země „pouze“ taktickou, tedy lokální, atomovku, tak se Rusko ocitne v politické a ekonomické izolaci na stovky let dopředu. Doufám, že se masový vrah někde v koutku svých pozlacených komnat třese strachy z toho, že bude sesazen, neboť jeho národ s mongolskými geny porážku neodpouští, a vydán mezinárodnímu soudnímu tribunálu v Haagu. Bohužel, faktem je, že ta kremelská hnida žijící v jakémsi paranoidně schizofrenním bludu, nakazila i část české populace. Tento anti demokratický virus pomáhají roznášet Okamura s Babišem.

Včera jsem navštívil svou kadeřnici, neboť mi vlasy padaly do očí. Bylo chladno, tak jsem si vzal prošívanou bundu, na kterou jsem si už březnu nalepil ukrajinskou vlaječku. V čekárně jsem narazil na neznámého odcházejícího chlápka. Když uviděl žlutomodrou, tak se mě bez oslovení zeptal „Jste ukrajinský aktivista nebo občan?“ Vzhledem k tomu, že nevypadal jako debil z Václaváku, ale pouze jako neškodný debil, tak jsem ho neposlal ho háje, ale řekl jsem, že jsem občan a ukrajinský aktivista.

Momentálně mám větší obavy z tuposti některých spoluobčanů než z atomovky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + 11 =